رویداد اینوتکس
اشتراک گذاری :‌

گزارش مشکل
یکی از اجزای مهم اکوسیستم های نوآوری در دنیا، استارتاپ ها هستند. پس از تجربه موفق نمایشگاه INOTEX در میزبانی از 45 استارتاپ ایرای و خارجی در نمایشگاه دور قبل (INOTEX 2017)، امسال فضای بزرگتری را به این کار اختصاص داده ایم و ظرفیت استقرار 150 استارتاپ در نمایشگاه فراهم آمده است.
نحوه استقرار استارتاپ ها در نمایشگاه بصورت کانتراستندآپ است و در یک فضای باز بدون بخش بندی مانند غرفه ها، به ارائه خود و محصول یا خدمتی که به مشتریان ارائه می کنند، می پردازند. 30 درصد از این ظرفیت، برای استارتاپ هایی در نظر گرفته شده است که در زمینه «شهر هوشمند» فعالیت می کنند.

قطعا حضور همزمان 150 استارتاپ ایرانی و خارجی در کنار هم نه تنها به هم افزایی آنها کمک شایانی خواهد کرد و منجر به اشتراک گذاری دانش و تجربیات می شود، بلکه مخاطبین عمومی و متخصصین وقت زیادی را برای آشنایی با این شرکتها و نحوه ارائه محصولات و خدمات توسط آنها صرف خواهند کرد و بی شک، این بخش یکی از جذاب ترین بخشهای نمایشگاه INOTEX 2018 خواهد شد.
در میان استارتاپ های ایرانی و خارجی، تعدادی از متخصصین ایرانی که به تازگی به ایران بازگشته اند و کسب و کار خود را در کشور آغاز کرده اند نیز حضور خواهند داشت. آنها در لبه تکنولوژی هستند! و ملاقات و گفتگو با آنها جذاب است.

جایزه :
درج نشده
محل استقرار :
تهران ٬ بوستان گفتگو
شبکه های اجتماعی :‌

انتخاب رده مسابقه

اینوتکس ۲۰۱۸

اینوتکس ۲۰۱۸


هفتمین نمایشگاه فناوری و نوآوری (INOTEX 2018) در تاریخ ۱۴٬۱۵ و ۱۶ تیر ۹۷ در تهران برگزار می شود.
پیش ثبت نام