شتابدهنده فینووا

فینووا جایی است برای تیم ها ، مربیان و سرمایه گذاران تا قابلیت های خود را با امکاناتی که فینووا برای توانمند سازی در اختیارشان قرار می دهد بکار ببرند تا ستاره شوند.
مرکز نوآفرینی فردا « فینووا» پروژه جدید شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فرداست که در زمستان 1393 در محل ساختمان مرکز تجارت الکترونیک ارتباط فردا اولین تیم در فضای کارگروهی مشترک فینووا شروع بکار کرد، این مرکز فعالیت خود را از تاریخ 12بهمن‌ماه1394، در برج فناوری دانشگاه امیرکبیر ادامه داد.
Finnova که مخفف Fintech Innovation Nova است، بر 2 حوزه فضای همکاری مشترک و سرمایه‌گذاری ریسک پذیر، با شعار empowering the stars یا توانمندسازی ستاره‌ها تمرکز دارد که در قسمت شتابدهنده، تمرکز خود را استارتاپ‌های مبتنی بر نوآوری‌های مالی گذاشته است؛ اما در محیط فضای همکاری مشترک خود، سعی دارد به ترویج فرهنگ کار گروهی بپردازد. به همین دلیل فضا را برای حضور همه تیم‌ها با تنوع بالای ایده، باز گذاشته است تا در کنار یکدیگر چالش‌های کار تیمی را تجربه کنند.

آدرس :
حوزه فعالیت و علاقه :
درج نشده
سال تاسیس :
درج نشده
استارتاپ های شتابدهی شده :
درج نشده
تعداد مربیان فعال :
درج نشده
محل استقرار :
درج نشده
میزان سهام مورد تقاضا :
درج نشده
میزان سرمایه اولیه :
درج نشده
شبکه های اجتماعی :‌

برنامه ها

درخواست

درخواست (رایگان)


تیم‌های علاقه‌مند جهت ارسال درخواست خود برای استفاده از فضای کار اشتراکی و شتابدهنده فینووا لطفا اطلاعات خود را برای ما از این طریق ارسال نمایند.

برنامه ها


شتابدهنده فینووا بیش از یک برنامه برای پذیرش دارد. برای اطلاعات بیشتر درباره برنامه های شتابدهنده فینووا بر روی مشاهده برنامه ها کلیک نید.


مشاهده برنامه ها