شتابدهنده فینووا
اشتراک گذاری :‌

گزارش مشکل
فینووا جایی است برای تیم ها ، مربیان و سرمایه گذاران تا قابلیت های خود را با امکاناتی که فینووا برای توانمند سازی در اختیارشان قرار می دهد بکار ببرند تا ستاره شوند.
مرکز نوآفرینی فردا « فینووا» پروژه جدید شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فرداست که در زمستان 1393 در محل ساختمان مرکز تجارت الکترونیک ارتباط فردا اولین تیم در فضای کارگروهی مشترک فینووا شروع بکار کرد، این مرکز فعالیت خود را از تاریخ 12بهمن‌ماه1394، در برج فناوری دانشگاه امیرکبیر ادامه داد.
Finnova که مخفف Fintech Innovation Nova است، بر 2 حوزه فضای همکاری مشترک و سرمایه‌گذاری ریسک پذیر، با شعار empowering the stars یا توانمندسازی ستاره‌ها تمرکز دارد که در قسمت شتابدهنده، تمرکز خود را استارتاپ‌های مبتنی بر نوآوری‌های مالی گذاشته است؛ اما در محیط فضای همکاری مشترک خود، سعی دارد به ترویج فرهنگ کار گروهی بپردازد. به همین دلیل فضا را برای حضور همه تیم‌ها با تنوع بالای ایده، باز گذاشته است تا در کنار یکدیگر چالش‌های کار تیمی را تجربه کنند.

آدرس :
حوزه فعالیت و علاقه :
فینتک
سال تاسیس :
۱۳۹۴
استارتاپ های شتابدهی شده :
درج نشده
تعداد مربیان فعال :
+۱۵
محل استقرار :
تهران
میزان سهام مورد تقاضا :
شروع از ۱۵ درصد
میزان سرمایه اولیه :
درج نشده
شبکه های اجتماعی :‌

برنامه ها

شتابدهنده فینووا

شتابدهنده فینووا


پیش شتابدهی فینووا یک دوره ۳ ماهه متمرکز می‌باشد که تیم‌ها پس از ورود به این دوره از آموزش‌ها و مربیگری استفاده خواهند نمود تا به دوره شتابدهی ورود کنند.
پیش ثبت نام

ارسال درخواست سرمایه گذاری

ارسال درخواست سرمایه گذاری


دپارتمان سرمایه گذاری فینووا جهت دسترسی آسانتر امکان ارسال درخواست از سوی استارتاپ‌ها را در نوپاهاب فراهم نموده است.
درخواست پذیرش

درخواست پذیرش در فضای کار اشتراکی

درخواست پذیرش در فضای کار اشتراکی


دپارتمان فضای کار اشتراکی فینووا امکان پذیرش از طریق نوپاهاب را فراهم نموده است.