شتابدهنده تریگ آپ
اشتراک گذاری :‌

گزارش مشکل
بدون شک بخش عمده ای از موفقیت فعلی شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات آریان پاسارگاد (فناپ) به عنوان بزرگترین شرکت خصوصی فعال در حوزه IT و ICT کشور مرهون انتخاب به موقع هسته اولیه موسسین آن و بانک پاسارگاد برای مشارکت و تامین سرمایه و توسعه فعالیت های پیش بینی شده در روزهای اولیه تاسیس بوده است. این روند در طی فرایند رشد و توسعه شرکت همواره ادامه داشته و طرح ها و شرکت هایی از قبیل داتین، داتکس، به پویش و ... که ارائه دهنده محصولات و برندهای مختلفی در بازار هستند بر اساس ادامه همین رویه در قالب فناپ به وجود آمده اند.
با توسعه فضای کسب و کار دانش بنیان و خصوصا فناوری های اطلاعات و ارتباطات، مرکز نوآوری فناپ با مدیریت یکی از موسسین این شرکت با دو هدف عمده: اول آینده پژوهی و رصد فناوری های آینده و دوم کمک به طرح های فناورانه و نوآورانه ایجاد گردید.
کافه IT به عنوان اولین خروجی ملموس این مرکز به منظور بسترسازی برای رسیدن به این اهداف ایجاد گردید و سعی شد با ایجاد محلی برای تلاقی نخبگان و صاحبان فکر و ایده، خلافیت های مناسب فعالیت های نوآورانه در آن شکل گرفته و با تبدیل آنها به طرح های قابل اجرا، زمینه پیگیری جدی تر و عملی ترشان در مرکز نوآوری فراهم گردد. در ادامه این زنجیره ایجاد مرکزی برای کمک و تسریع در تبدیل طرح های خروجی کافه به طرح های ملموس و قابل ارائه به سرمایه گذاران برای اجرای واقعی و اقتصادی آنها ضروری به نظر می رسید که بر این اساس طرح ایجاد مرکز شتابدهی حمایت از استارت‌آپ های ICT ارائه گردید.
در حال حاضر این مرکز آمادگی پذیرایی و پشتیبانی همزمان از 8 تیم استارتاپی را دارد و امید است با موفقیت این مرکز بتوانیم فضای فیزیکی و ظرفیت جذب همزمان تیم های بیشتر را فراهم آوریم.

حوزه فعالیت و علاقه :
درج نشده
سال تاسیس :
درج نشده
استارتاپ های شتابدهی شده :
درج نشده
تعداد مربیان فعال :
درج نشده
محل استقرار :
تهران
میزان سهام مورد تقاضا :
درج نشده
میزان سرمایه اولیه :
درج نشده
شبکه های اجتماعی :‌

سرمایه گذاران