شتابدهنده نوین تک
اشتراک گذاری :‌

گزارش مشکل
شتابدهنده نوین تک همزمان با نمایشگاه الکامپ 96 در تهران فعالیت خود را آغاز کرده است. نوین تک زیرمجموعه شرکت پرداخت نوین آرین، PSP بانک اقتصاد نوین است که دفتر کاری و فضای کار اشتراکی آن در تهران، میدان ونک، مرکز رشد دانشگاه علامه طباطبایی قرار دارد و به پشتوانه شبکه فعال خود، برنامه آموزشی قدرتمند و تجربه مربیان باسابقه و متخصص در جهت کمک به استارت آپ های فعال در حوزه های مختلف قدم برداشته است.
در هر سال تنها دو فراخوان ثبت نام برای 2 چرخه شتابدهی که هر کدام فرایند 26 هفته ای را در بر میگیرد منتشر میشود و تیم های جذب شده در این فرایند تجربه هایی نظیر كارگاه‌ها، رويدادها، جلسات مشاوره، جلسات انتقال تجربيات، و مهارت ارائه به سرمايه گذاران، را بدست می‌آورند.
اتمسفری پویا، آشنایی با دیگر کسب و کار های خلاقانه نوپا و فعال در حوزه های مشترک، به اشتراک گذاری منابع و اطلاعات، که منجر به خلق ایده ها و فرصت های جدید و درک بهتری از کسب و کارتان می شود، از دیگر مزایای حضور در نوین تک است.

آدرس :
حوزه فعالیت و علاقه :
درج نشده
سال تاسیس :
1396
استارتاپ های شتابدهی شده :
15 تیم
تعداد مربیان فعال :
35
محل استقرار :
تهران
میزان سهام مورد تقاضا :
15%
میزان سرمایه اولیه :
300,000,000 ریال
شبکه های اجتماعی :‌

برنامه ها

دوره شتابدهی شتابدهنده نوین تک

دوره شتابدهی شتابدهنده نوین تک (رایگان)


در این دوره 6 ماهه تیم ها از فضای کار اشتراکی با امکانات اولیه، کارگاه های آموزشی، مربی گری تخصصی و 30 میلیون تومان سرمایه اولیه بهره مند خواهند شد.
پیش ثبت نام